Hajduk je pobijedio Dragovoljac u Zagrebu. Prvo poluvrijeme je bila tvrda utakmica s puno prekršaja ali nakon kaznenog udarca Hajduk je poveo. U drugom poluvremenu također nije bilo previše prilika ali dva gola Livaje i sveukupno hat.trick je bilo dovoljno Bijelima da upišu nova tri boda

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Šubarić - Majstorović, Vulikić, Smolčić, Galešić, Jurišić - Bristrić, Hodža, Bašić, Karrica - Frigan

HAJDUK: Subašić - Katić, Simić, Ferro - Mikanović, Vuković, Grgić, Čolina - Sahiti - Livaja, Ljubičić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
  • 90’

Kraj utakmice

• 86’

Perić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prošla malo pored gola

• 80’

GOOOL!! Treći gol Livaje, Biuk je sjajno proigrao Livaju koji je izašao sam pred golmana i majstorski zabio treći gol za Hajduk

• 73’

GOOOL!! Livaja je još jednom siguran i Hajduk vodi 2:0

• 70’

Još jedan kazneni udarac za Hajduk! Bio je prekršaj na Melnjaku i sudac je pokazao na bijelu točku!

• 63’

Livaja je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola

• 60’

Dvostruka promjena kod Hajduka. Melnjak i Biuk ulaze umjesto Čoline i Sahitija

• 52’

Katić je dobio žuti karton

• 47’

Vuković je pucao s dvadesetak metara, ali lopta je išla direktno u golmana i to je bio lagan posao za Šubarića