Nogometaši Hajduka od 17 sati (Arenasport 1, MAXtv) igraju uzvratnu utakmicu 2. pretkola UEFA Konferencijske lige u gostima kod kazahstanskog Tobola. 'Bili' su u prvoj utakmici na Poljudu slavili 2:0 golovima Marina Ljubičića, no današnji susret neće biti samo odrađivanje posla. Hajduk je značajno oslabljen neigranjem ozlijeđenog Marka Livaje

TOBOL: Mokin - Malij, Maročkin, Amanovič - Kairov, Mužikov, Jovančić, Vauiullin - Tošić, Sergejev, Brigido

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Vušković, Simić, Čolina - Vuković - Sahiti, Krovinović, Jairo - Mlakar, Ljubičić

• 120’

Kraj utakmice! Hajduk je u Kazahstanu izgubio 4:1 i ispao iz Europe! Ovo je samo još jedna u nizu povijesnih blamaža koje su 'bili' priuštili svojim navijačima posljednjih nekoliko godina

• 118’

GOOOOOOOOOL! Hajduk gubi 4:1! Tagybergen zabio iz velike udaljenosti, ovo je velika pogreška Kalinića

• 110’

Uh, kakva pogreška Atanasova koji je izgubio loptu u opasnoj zoni! Pucao je Zharibetov, ali srećom za Hajduk - neprecizno

• 108’

Dolček je ubacio s lijeve strane, tražio je Biuka u šesnaestercu Tobola, ali domaći golman Mokin uhvatio tu loptu koja je išla na napadača Hajduka

• 106’

Počelo je posljednjih 15 minuta utakmice Tobola i Hajduka! Idemo, 'bili'! Po pobjedu!

• 105’

Kraj prvih 15 minuta produžetka! I dalje Tobol vodi 3:1, ali Hajduk je opasniji

• 102’

Uh, kakvu je sada priliku propustio Hajduk! Pucao je Biuk s ruba šesnaesterca, ali lopta odlazi malo pred gola domaće momčadi

• 97’

Hajduk je odlučnije krenuo u produžetak, preuzeo je inicijativu na terenu, ali za sada bez konkretne prilike. Tobol je žilav, domaći su nogometaši 'namirisali su krv', ovo im je povijesna prilika

• 91’

Počinje prvi produžetak utakmice Tobola i Hajduka. Domaćin vodi 3:1

• 90’

Nevjerojatno je kako je Hajduk primio tri laka gola u razmaku od samo desetak minuta! 'Bili' su bili na milimetar od još jedne povijesne blamaže, ali spasio ih je Sahiti koji za 3:1 zabija u posljednjim trenucima sudačke nadoknade