Danas u 17.30 Rudeš je dočekao Hajduk. Gosti su bili uvjerljivi, zabili četiri gola, i u Split nose sva tri boda...

Rudeš: Banić, Vojković, Barić, Obanor, Kalik, Kovačec, Mrkonjić, Filipović, Marques, Oluić, Jukić

Hajduk: Ljubić; Juranović, Ismajli, Lopez, Bradarić; Nejašmić, Palaversa; Jairo, Caktaš, Jradi, Ivanovski

• +8
Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo, NK Rudeš Zagreb - HNK Hajduk Split Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

Prilika za Rudeš. Vojković je ubacio za Mrkonjića. On puca iz blizine, ali Ljubić refleksno brani

• 82’

GOOOL! Tomičić je smanjio

• 80’

Promjena u Rudešu. Uzlazi Tomičić, izlazi Kovačec

• 77’

Dobra akcija Hajduka koju je udarcem završio Caktaš. Banić brani nogom

• 69’

GOOOOL! Još jednom Jairo. Banić je obranio njegov prvi udarac, no bio je nemoćan kod odbijene lopte

• 68’

Promjena u Hajduku. Izlazi Bradarić, ulazi Tudor

• 64’

GOOOL! Zabio je Jairo. Rudeš je pokušao pokrenuti jedan od svojih rijetkih napada, no izgubili su loptu. Hajduk je krenuo u kontru, Caktaš je dugo vukao loptu i na kraju uposlio slobodnog Jaira, koji nije imao problema pred golom