Hajduk je dominirao cijelo prvo poluvrijeme. Bijeli su hrabro krenuli u utakmicu i to su okrunili golom Livaje u 27. minuti. U nastavku Dinamo je preuzeo kontrolu, ali nisu stvarali puno pravih prilika, sve do 72. minute kada je Petković zabio iz penala za konačnih 1:1. Bijeli su solidno izgledali i sigurno će žaliti za propuštenom prilikom da uzmu velika tri boda u borbi za naslov SuperSport HNL-a

HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Elez, Melnjak - Vuković, Fossati - Sahiti, Krovinović, Biuk - Livaja.

DINAMO: Livaković - Moharrami, J. Šutalo, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Baturina, Oršić - Petković

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +37
Hajduk - Dinamo, 14. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • +5
Hajduk - Dinamo, navijači na stadionu, 21. 10. 2022. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • +11
Navijači uoči derbija Hajduk-Dinamo, 21.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Duje Klaric
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 85’

85' Karoglan također radi izmjene. Na terenu su Lovrencsics i Čolina. Izašli su Biuk i Mikanović