Nogometaši Hajduka po šesti put sezonu su otvorili protiv Istre 1961. Očekivali su 'bili' lakši posao, ali za pobjedu 2:0 itekako su se morali namučiti

HAJDUK: Posavec - Jakoliš, Dimitrov, Mujakić, Čolina - Jradi, Jurić, Čuić - Caktaš - Gyurcso, Dolček

ISTRA 1961: Majkić - Tomašević, Paez, Bosančić - Regan, Lončar, Blagojević, Lisica - Sane, Guzina, Gržan

• 83’

GGGOOOLLL! Todorović je primirio jednu loptu uz korner liniju, pronašao Gyurcsa, a Mađar je zabio za 2:0

• 78’

Velika greška Hajdukove obrane; ali ne koriste je ni Gržan a ni Guzina

• 75’

Sudac Zebec dugo je pregledavao uz pomoć VAR-a ovu situaciju, ali svoju odluku ipak nije promijenio

• 72’

GGOOLLL! Caktaš je dobio jednu odbijenu loptu, potom se namjestio na udarac a taj njegov pokušaj Dimitrov je skrenuo glavom u gol

• 69’

Imao je Hajduk slobodni udarac, izveo ga je Gyurcso, ali na njegov ubačaj slabo su reagirali njegovi suigrači, pa je lopta otišla u gol-aut

• 66’

Prva promjena u Istri, izašao je Lisica a ušao Rufati; mijenja i Tudor: Čuić je izašao a ušao Nejašmić

• 56’

Odlična prilika za Istru, Gržan je dobio loptu u for, izašao pred Posavca, ali lopta mu je pobjegla u gol-aut

• 48’

Jedan ubačaj Hajduka gosti su uspjeli odbiti, ali samo na rub kaznenog prostora, tu je najbrži bio Caktaš, došao je na 12 metara od gola, pucao, ali preko gola. Bila je to dobra pozicija.

• 46’

Tudor je u nastavak utakmice ušao s dvojicom novih igrača; ušli su Todorović i Brnić, a izašli jakoliš i Dolček