Slaven Belupo u ludoj utakmici punoj golova je uspio doći do svoje druge pobjede u prvenstvu. Hajduk nakon lošeg prvog poluvremena je bio bolji u drugom poluvremenu ali nedovoljno za totalni preokret i tako su Farmaceuti s ovom pobjedom produžili krizu Hajduka i Gustafssona

SLAVEN BELUPO: Čović – Zapata, Zirdum, Van Bruggen, Soldo – Glavčić, Marina, Caimacov – Laušić – Bogojević, Krstanović

HAJDUK: Kalinić - Lovrencsics, Katić, Elez, Melnjak, Kačaniklić, Atanasov, Fossati, Sahiti, Livaja, Ljubičić

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • +18
Slaven Belupo - Hajduk (14. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kakva je ovo sad bila prilika za Hajduk! Fossati je prekrasno našao Livaju, koji je izašao pred Čovića i nažalost za Hajduk pucao je preko gola

• 90’

Utin je dobro pucao izvan šesnaesterca i lopta je pogodila vanjski dio mreže

• 90’

Hajduk je zabio gol ali sudac je svirao prekršaj u napadu

• 90’

Još šest minuta sudačke nadoknade će se igrati u Koprivnici

• 86’

GOOOOOOOOL!! Biuk se u šesnaestercu dobro otvorio za udarac i zabio je prekrasan pogodak!

• 84’

GOOOOOOOOOL!! Bosec je odigrao povratnu loptu prema Mlinariću, koji je zabio i Belupo vodi 3:1

• 82’

Mlinarić je pucao izvan šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 75’

Dobra prilika za Hajduk! Livaja je bio u šesnaestercu i odlično je pucao, ali Čović je dobro reagirao i obranio udarac