Hajduk od samog početka utakmice hrabro krenuo i dobru igru su okrunili u 45. minuti preko Livaje. U nastavku smo gledali istu priču, Bijeli su zabili dva brza gola preko Mlakara (53') i Pukštasa (60'). Dolček (64') i Kvržić (90') su zabili dva spektakularna pogotka za konačnih 3:2. Treća pobjeda u nizu za Lekinu momčad

ŠIBENIK: Rogić; Kvržić, Perić, Matić, Mina; Čanađija, Đira, Đorić; Dolček, Arai, Špeljak

HAJDUK:Lučić; Mikanović, Ferro, Vušković, Melnjak; Fossati, Krovinović; Pukštas, Benrahou, Mlakar; Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +25
Šibenik - Hajduk (27. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minute sudačke nadoknade

• 90’

GOOOOL!! Šibenik zabio još jedan gol pred kraj utakmice! Kvržić zabio eurogol za 3:2

• 82’

Hajduk kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 73’

Kalinić je ušao umjesto Livaje!

• 64’

GOOOOL!! Brzi odgovor Šibenika! Dolček je pucao s 20-tak metara i zabio je spektakularan pogodak za 3:1!

• 60’

Izašli su Špeljak, Čanađija i Đorić. U igri su Radonjić, Soldo i Čop

• 60’

GOOOOL!! Još jedan gol Hajduka! Livaja je iskoristio grešku obrane Šibenika i još jednim prekrasnim dodavanjem našao Pukštasa koji je mirno pospremio loptu u mrežu za 3:0

• 53’

GOOOOL!! Hajduk je povećao prednost protiv Šibenika! Livaja je prekrasnim dodavanjem našao Mlakara koji je majstorski zabio za 2:0