SUPERSPORT HNL

Hajduk na 100 posto i nakon Rudeša, pogledajte Livajin gol i asistenciju za novu pobjedu

20.08.2023 u 21:07

Nogometaši Hajduka zadržali su sopostotni učinak u HNL-u i nakon svog četvrtog nastupa svladavši u susretu 5. kola kao gosti u Kranjčevićevoj ulici Rudeš sa 2-0 (2-0)

U 4. minuti Dolček je prošao po desnom boku i poslao prizemnu loptu za Livaju koji je u srcu kaznenog prostora "okrenuo" svog čuvara i potom mirno matirao Kralja.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u 15. minuti kada je Livaja lucidnom loptom iza leđa trojice obrambenih igrača Rudeša proigrao Melnjaka koji je utrčao u kazneni prostor i rutinski svladao domaćeg vratara.

Vodeći Hajduk sada ima 12 bodova, pet više od drugog Osijeka, dok je Rudeš i nakon pet utakmica posljednji bez boda.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport