MAXtv PRVA LIGA

Hajduk minimalno slavio kod Slaven Belupa

19.10.2014 u 18:59

U posljednjem dvoboju 12. kola MAXtv Prve lige nogometaši Hajduk pobijedili su Slaven Belupo u gostima, zahvaljujući pogotku Tina Svena Sušića…

Sastav Slavena: Kardum - Melnjak Edson, Grgić, Purić - Crepulja Paracki – Glavina, Ozobić, Mirić - Cesarec

Sastav Hajduka: Kalinić - Jozinović, Maloča, Milović, Mikanović - Anđelković, Caktaš, Sušić, Vlašić, Bencun - Kouassi

MAXtv Prva liga, 12. kolo

Slaven – Hajduk 0:1 (Sušić 32)

Tijek utakmice

Kraj - Hajduk je preživio napade domaćih i upisao pobjedu
76' - Melnjak prijeti dalekometnim udarcem, malo preko gola!
67' - Kouassi je bio u dobroj prilici, no pucao je ravno u Karduma
65' - nova velika šansa Slavena! Ozobić je izašao sam pred Kalinića, ovaj mu obranio nogom
48' - velika šansa za Glavinu! Mirić je ubacio povratnu loptu, a Glavina loptu u čistoj šansi šalje preko gola
46' - udarac Bašića otišao je visoko iznad gola
Poluvrijeme - Hajduk zasluženo vodi, no domaći nisu bez izgleda u nastavku
32' - gooool za Hajduk! Sušić je odbijenu loptu nakon ubačaja Jozinovića precizno sproveo u mrežu, gosti vode

30' - dvije velike gužve pred golom Slavena, ali Hajduk nije uspio uputiti pravi udarac
26' - sada je i Mirić zaprijetio, no Kalinić njegov snažan udarac još bolje brani
25' - opalio je Crepulja iz daljine, malo pokraj gola
14' - sada i Sušić prijeti dalekometno, no malo pokraj gola
13' - Kouassi je ušao s lijeve strane u sredinu, snažno opalio, no malo preko gola
11' - Purić je ubacio, Cesarec puca glavom preko gola
7' - Ozobić prijeti iz daljine, no visoko iznad gola
3' - Sušić se probio lijevom stranom, ubacio u sredinu, Kardum na mjestu
1' - dvoboj u Koprivnici je počeo

Kako i gdje gledati MAXtv Prvu ligu?

Sve utakmice MAXtv Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport), a prijenosi će biti dostupni i putem PPV i MAXtv To Go usluge te na pay per view online servisu match.tportal.hr.
Članovi communityja Tribina.hr imat će prilike prijenose utakmica pratiti u sklopu tog community portala. Više informacija potražite OVDJE.

Kolo nakon reprezentativne pauze pri svome je kraju, a u posljednjem dvoboju za važne se bodove bore Slaven Belupo i Hajduk. Momčad Elvisa Scorije nalazi se u nezavidnoj situaciji, na samom dnu ljestvici i nikako da se makne s posljednjeg mjesta. Pobjeda protiv Splićana konačno bi to omogućila i Slaven će biti iznimno motiviran slaviti.

Kao što je to bilo uobičajeno u posljednje vrijeme, Hajduk igra oslabljen, ovaj put u napadačkim redovima, bez Gotala i Maglice. Milevski se zasad pokazao kao promašaj, u napadu će ovaj put startati Kouassi. Tudor vjeruje u 11 igrača koje je poslao na terenu, a pozitivan rezultat ostavio bi 'bijele' čvrsto na trećem mjestu.

Za sve koji u novoj sezoni žele uživati u još više sportskih sadržaja, tu su MAXtv Sportski paket i Sportski plus paket.