HRVATSKI KUP

[FOTO/VIDEO] Ljubičić je zabio za preokret Hajduka protiv Primorca! Pogledajte prekrasan pogodak Krovinovića koji je započeo preokret Hajduka protiv neugodnog trećeligaša, i gol Ljubičića koji je potvrdio pobjedu Bijelih!

PRIMORAC
1:2
HAJDUK
  • L.K.
  • Zadnja izmjena 21.09.2021 19:24
  • Objavljeno 21.09.2021 u 16:43
Hajduk je u 1/16 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa teškom mukom 1:2 pobijedio neugodnog trećeligaša. Prekrasan pogodak Krovinovića pred kraj prvog poluvremena je započeo preokret, a Ljubičić je u drugom poluvremenu okrunio dobru igru Hajduka s pogotkom i Hajduk je na kraju zasluženo prošao dalje.

PRIMORAC: Stojanov, Nakić, Birkić, Bitunjac, Vodopija, Klopp, Lazarevski, Marić, Musa, Ninčević, Jurišić

HAJDUK: Kalinić, Ćalušić, Katić, Dimitrov, Dolček, Atanasov, Kačaniklić, Krovinović, Biuk, Diamantakos, Ljubičić

Primorac - Hajduk 1:2 (Marin Ljubičić, 60) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Primorac - Hajduk 1:1 (Filip Krovinović, 41) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
Primorac - Hajduk 1:0 (Stefan Lazarevski, 12-11m) Izvor: tportal.hr / Autor: HNTV
  • +7
HNK Primorac - HNK Hajduk, šesnaestina finala Kupa, 2021/22. Izvor: Cropix / Autor: Jure Miskovic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 87’

Smirio se ritam utakmice, Hajduk s kratkim dodavanjima čuva posjed

• 78’

Gustafsson radi još jednu izmjenu, izašao je Kačaniklić a mijenja ga mladi Marko Brkljača

• 75’

Hajduk je skoro zabio iz kornera, gužva je bila u petercu ali Stojanov je bio na mjestu

• 72’

Dvostruka izmjena kod domaćina izlaze Roko Nakić, Luka Vodopija a ulaze Marko Čolić i Pjero Lokin

• 67’

Puno bolji Hajduk u drugom poluvremenu, sve više problema pred golom domaćina

• 64’

Sahiti je odlično pucao unutar kaznenog prostora, stativa je spasila Primorac!

• 61’

GOOOOOL!! Ljubičić je zabio iz blizine s glavom za vodstvo Hajduka!

• 54’

Kačaniklić je bio u odličnoj prilici no Stojanov je to još jednom odlično obranio

• 50’

Još jedna prilika za Livaju, pucao je s strane iz kaznenog udarca no golman domaćina je bio na mjestu