Gyurcso atraktivno poput Soudanija, Caktaš dodao još dva gola

• Zadnja izmjena 14.04.2018 22:15
  • Objavljeno 14.04.2018 u 20:51
tportal

Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Nogometaši Hajduka još su jednom neokrznuti prošli kroz Zaprešić. Nakon puno bolje igre u nastavku, uz prekrasan gol Gyurcse, Hajduk je svladao Inter 3:0 a preostala dva gola zabio je Mijo Caktaš

Prvo poluvrijeme bilo je prilično siromašno, ali se splitska momčad razigrala u drugom dijelu. Sva tri pogotka došla su u režiji i izvedbi dvojca Gyurcso - Caktaš.

Mađarski napadač je u 59. minuti odličnim udarcem sa 15 metara iskosa s lijeve strane pogodio suprotni gornji kut zaprešićkog gola i doveo Hajduk u vodstvo.

Deset minuta poslije Gyurcso je srušen u kaznenom prostoru, a iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca precizan je bio Mijo Caktaš.

Isti je igrač u 79. minuti postavio konačnih 3-0. Po desnoj strani sjurio se Juranović, poslao povratnu loptu u srce kaznenog prostora, gdje je naletio Caktaš i preciznim udarcem matirao Mrmića.

U zaršnici dvoboja izravni crveni karton zaradio je igrač Intera Mato Grgić, koji je u izglednoj situaciju za postizanje pogotka klizećim startom zaustavio Zvonimira Kožulja.

Utakmicu na stadionu u ŠRC Zaprešić pratilo je oko 1000 gledatelja, a sudio je Fran Jović iz Zagreba.