Gorica je odlično krenula u utakmicu, Raspopović je zabio za vodstvo već u 4. minuti. Gosti su dominirali većinu poluvremena ali nisu uspjeli zabiti drugi gol. U nastavku Belupo je bio bolji i to su kapitalizirali spektakularnim preokretom pred kraj utakmice golovima Crnca i Žuljevića. Zekićeva momčad ovom pobjedom je zadržala drugo mjesto u SuperSport HNL-u

SLAVEN BELUPO: Marković - Tepšić, Božić, Kvržić - Manaj, Marinba, Mihalić, Jambor, Talys - Crnac, Hoxha.

GORICA: Banić – Raspopović, Jovičić, Krizmanić, Vojtko – Pršir, Suk – Ndockyt, Golubickas, Fruk – Da Cruz

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +9
SuperSport HNL: Slaven Belupo - Gorica, 19.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 83’

GOOOOL!! Belupo je okrenuo utakmicu! Žuljević je zabio za vodstvo domaćina

• 79’

GOOOOOL!! Belupo je izjednačio, Crnac se najbolje snašao u gužvi i zabio je za 1:1!

• 66’

Krstanović je naparavio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 64’

Suk je dobio žuti karton

• 58’

Još jedna dobra prilika Gorice! Suk je ispratio loptu u peterac, ali greda je spasila Belupo

• 54’

Vojtka je naletio na odbijenu loptu i pucao je iz dobre pozicije u šesnaestercu, ali Marković je dobro reagirao i obranio je udarac

• 48’

Ndockyt nije iskoristio grešku obrane i s svega par metara je promašio okvir gola