Velika dominacija Gorice u prvom poluvremenu! Domaćini su svoju dobru igru okrunili golovima Vujnovića (16') i s dva pogotka Blummela (36', 45'). U nastavku ritam igre je pao i domaćin je mirno priveo utakmicu kraju

GORICA:Banić - Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Soldo, Mrzljak - Blummel, Pršir, Mitrović - Vujnović

RUDEŠ: Marković - Šehić, Matić, Pavlović, Mihaljević - Bašić, Pasariček, Lazarov - Rešetar, Simović, Latković

16. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 3:0 (Blummel, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
16. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Rudeš 1:0 (Vujnović, 16') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +23
Gorica - Rudeš, SuperSport HNL, 26.11.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Jurica Galoic/PIXSELL
  • 90’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 85’

Velika šansa za Goricu! Vujnović je silovito pucao, ali Marković je odlično reagirao