ht prva liga

Golijada u Kranjčevićevoj; Rijeka došla do bodova protiv Rudeša u efikasnoj utakmici

22.02.2019 u 19:48

Ovog petka igrala se prva utakmica 22. kola HT Prve lige. Rijeka je na gostovanju u Kranjčevićevoj pobijedila Rudeš 2:4, i osvojila nova tri boda...

Pravu golijadu vidjeli smo u dvoboju Rudeša i Rijeke u Kranjčevićevoj. Premda zadnja momčad prvenstva Rudeš je hrabro ušao u susret. To im se isplatilo u 15. minuti, kada ih je Vuco doveo u vodstvo iz jedanaesterca.

Rijeka se prvo vratila u utakmicu, a zatim preokrenula u dvije minute na kraju prvog poluvremena. Prvo je Gorgon izjednačio iz jedanaesterca u 41. minuti,

da bi dvije minute kasnije Acosty zabio za vodstvo gostiju.

U sudačkoj nadoknadi Rudeš je mogao izjednačiti, no Štrkalj je promašio prazan gol glavom.

Momčadi su bile raspucane i u drugom poluvremenu. Gorgon je zabio za 1:3 u 59.,

a Puljić za 1:4 u 78. minuti.

Juranović je tek uspio smanjiti na 2:4, u 81 minuti.

• +7
Rudeš – Rijeka 2:4, 22. kolo 2018./19. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL
RudešRijeka2:4