ramsey se proslavio

Gol kakav Europska liga ne pamti: Ovo je istinska majstorija!

06.04.2018 u 09:42

Aaron Ramsey odigrao je jednu od svojih najboljih utakmica u dresu Arsenala ovog četvrtka protiv moskovskog CSKA, a od dva pogotka koja je zabio jedan je bio zaista genijalan...

Arsenal je već u prvom poluvremenu četvrtfinalnog ogleda potpuno razbio rusku momčad i zabio četiri pogotka pa s prednošću 4:1 mirno čeka uzvrat u Moskvi za tjedan dana.

• +5
Arsenal - CSKA M., četvrtfinale Europske lige, 2017/18. Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Posebno dobar bio je Aaron Ramsey koji je zabio dva pogotka, a jedan od njih bio je istinska majstorija. Naime, nakon ubačaja Özila u 28. minuti uspio je akrobatskim udarcem petom lobati Akinfejeva, što se jako rijetko viđa u nogometu.

Tako je 27-godišnji Velšanin došao do brojke od tri postignuta gola u Europskoj ligi ove sezone, a u Premiershipu ih ima šest.

Njegov trener pak nije euforičan nakon visoke pobjede i poziva na oprez.

'Nismo još obavili posao. Ništa nije gotovo. Moramo na pravi način pristupiti uzvratu i pokušati pobijediti utakmicu,' naglasio je Arsene Wenger čija momčad se čini uz madridski Atletico kao najizgledniji osvajač Europske lige...