ČETVRTI REZULTAT

Gimnastika: Marković u finalu vježbe na tlu

11.03.2011 u 21:57

Hrvatski gimnastičar Tomislav Marković izborio je nastup u finalu vježbi na tlu na Turnier der Meisters, natjecanju drugog razreda Svjetskog kupa u njemačkom Cottbusu

Marković je u kvalifikacijama osvojio četvrto mjesto s rezultatom 14.700. Prvo mjesto u kvalifikacijama izborio je Izraelac Alexander Shatilov (15.175) ispred Francuza Gaela Da Silve (15.075) i Nizozemca Jeffreya Wammesa (14.925).

Robert Seligman je u kvalifikacijama na konju s hvataljkama zauzeo tek 17. mjesto s rezultatom 13.875 što nije bilo dovoljno za nastup u finalu. Marko Brez je u istoj disciplini bio 29. s rezultatom 12.525. Najbolju ocjenu u kvalifikacijama dobio je Kinez Hongtao Zhang (15.875).

Dina Madir je osvojila 17. mjesto u kvalifikacijama višeboja, dok je Ružica Buzov bila 24.