NE MOGU VJEROVATI

Francuzi očajni nakon velike drame: Ovo je okrutno!

26.02.2016 u 09:13

Trener Saint Ettiena Christophe Galtier iznimno je razočaran nakon ispadanja od Basela golom u sudačkoj nadoknadi samo par minuta nakon što je njegova momčad zabila i vjerovala da ide dalje...

Basel i Saint Ettiene odigrali su najuzbudljiviju utakmicu šesnaestine finala Europske lige. Nakon 3:2 pobjede Francuza u prvoj utakmici, Basel je poveo kod kuće, no nakon što su gosti u 89. minuti zahvaljujući Bayal Sallu izjednačili, činilo se da Saint Ettiene ide dalje.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi junak susreta Luca Zuffi svojim je drugim pogotkom šokirao francusku momčad.

'Ovo je veliko razočaranje. To je okrutno za igrače, klub i navijače. To što smo primili gol u zadnjim minutama nam se događa u zadnje vrijeme i moramo iz toga nešto naučiti,' izjavio je trener Saint Ettienea Christophe Galtier pa otkrio kako je to izgledalo u svlačionici nakon susrets:

'Nisam igračima rekao ništa. Bio sam silno razočaran zbog njih jer su odradili krasnu europsku kampanju. Teško se ljutiti na njih kad su dali sve od sebe. Ispali smo zbog manjka iskustva u odnosu na Basel.'