Hrvatska nogometna reprezentacija je odigrala odličnu utakmicu i s 3:0 pobijedila Cipar i sve je bliže Svjetskom prvenstvu. Posebno dobro drugo poluvrijeme u kojem su Vatreni mogli zabiti i puno više od tri gola. S ovom pobjedom Hrvatska je zadržala prvo mjesto u skupini

CIPAR: Michael, Ioannou, Soterlou, Andreou, Avraam, Kastanos, Artymatas, Psaltis, Papoulis, Pittas, Sotirlou

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Ćaleta-Car, Gvardiol, Sosa - Modrić, Kovačić, Brozović - Vlašić, Perišić, Kramarić

• +51
Cipar - Hrvatska, kvalifikacije za SP 2022. Izvor: EPA / Autor: SAVVIDES PRESS
  • +4
Cipar - Hrvatska, navijači na tribinama Izvor: Profimedia / Autor: AFP / AFP / Profimedia
  • +8
Hrvatski navijači na Cipru prije utakmice Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!!!! Brekalo je prekrasno uposlio Livaju u šesnaestercu koji je to mirno pospremio u mrežu!

• 84’

Još jedna dupla zamjena kod Hrvatske, Ivanušec i Jakić su ušli umjesto Modrića i Brozovića

• 80’

GOOOOOOL!!! Lopta je ubačena iz kornera i u gužvi se najbolje snašao Gvardiol i zabio svoj prvijenac za Hrvatsku!

• 76’

Neće lopta u gol Ciprana! Modrić je sada pokušao s ruba šesnaesterca no lotpa je prošla malo pored gola!

• 75’

Sosa je dobro ubacio za Pašalića no obrana domaćina to čisti i biti će novi korner za Hrvatsku

• 73’

Golman Ciprana još jednom brani i spašava svoju momčad! Perišić je odlično pucao ali Michael je još jednom siguran!

• 70’

Sosa je bio u dobroj situaciji u šesnaestercu, pokušao je proigrati u sredinu no obrana je to očistila

• 69’

Domaćini rade još zamjena, Kyriakou i Loizou ulaze umjesto Artymatasa i Papoulisa