FRANCUSKA LIGA

[FOTO] Marseille od Duje Ćaleta-Cara, a nešto kasnije i Monaco Nike Kovača, remizirali s najnepopularnijim rezultatom u nogometu

07.11.2021 u 17:33

Nogometaši Marseillea i Metza odigrali su 0:0 u 13. kolu Francuske lige

Marseille nije uspio pobijediti Metz iako je zadnjih 36 minuta igrao s igračem više. Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta Car je zamijenjen u 90. minuti.

Marseille je bodom ostao četvrti, dok je Metz sada posljednji jer je Saint-Etienne ubilježio prvu pobjedu u sezoni svladavši Clermont (3:2), zahvaljujući čak dva postignuta gola u sudačkoj nadoknadi.

Monaco bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača odigrao je 0:0 kod Reimsa.

• +2
Reims - Monaco, Le Championat, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: Matthieu Mirville / AFP / Profimedia

Nogometaši Rennesa svladali su u dvoboju 13. kola kod kuće Lyon s 4;1 i skočili na peto mjesto.

Rennes su do pobjede odveli Gaetan Laborde (45), Hamari Traore (51) i Adrien Truffert (76, 83), dok je za goste pogodio Lucas Paqueta (90+3).Lovro Majer je igrao za domaćine do 90. minute.

Ranije je trećeplasirana Nica izgubila kod kuće od Montpelliera s 0:1 golom Moletta (80).