DRAMA

[FOTO] Inter se sretno provukao do četvrtfinala Kupa, Empoli je bio blizu senzacije sve do sudačke nadoknade...

19.01.2022 u 23:42

Nogometaši Intera plasirali su se u četvrfinale Talijanskog kupa svladavši u Milanu u produžetku Empoli s 3:2 (2:2)

Inter je poveo golom Čileanca Sancheza (13), ali je Empoli bio na pragu senzacije golovima Albanca Bajramija (62) i Cutronea (76).

Inter je spasio sretni pogodak braniča Rannochie u 91. minuti, a potom je u 104. minuti produžetka za pobjedu i prolaz zabio Sensi na dodavanje Sancheza.

Ivan Perišić je ušao u igru u 65. minuti.

U četvrtfinalu će igrati Milan - Lazio i Fiorentina - Atalanta, dok Inter čeka boljega iz dvoboja Roma - Lecce, koji će se igrati u četvrtak.

• +5
Inter - Empoli, Talijanski kup, 2022. Izvor: EPA / Autor: Roberto Bregani

Nogometaši Sassuola plasirali su se u četvrfinale Talijanskog kupa minimalnom 1:0 domaćom pobjedom protiv Xagliarija u osmini finala.

Strijelac jedinog pogotka bio je Marokanac Harroui jakim udarcem sa 10-ak metara u 18. minuti.

Sassuolo će u četvrtfinalu za tri tjedna gostovati kod Juventusa koji je u utorak sa 4:1 nadigrao Sampdoriju.