Nogometaši Hajduka u ne baš lijepoj utakmici, upisali su pobjedu 2:0 protiv Varaždina.

HAJDUK: Kalinić - Vušković, Simić, Mujakić - Todorović, Jurić, Fossati, Čolina - Livaja, Kačaniklić - Umut

VARAŽDIN: Horkaš - Memija, Stolnik, Čelić, Urata - Postonjski, Senić, Pellumbi - Herrera, Obregon, Boban

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +6
Hajduk - Varaždin (24. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Vladimir Dugandzic / CROPIX
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još šest minuta; a odmah u prvoj minuti nadoknade Guera je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton; nakon prigovora isključen je i pomoćni trener Varaždina Dario Jertec

• 89’

Razmahao se Pajač kartonima; sada je žuti karton pokazao i Benku

• 88’

Drugi žuti karton Fossatiju, jer je preoštro ušao u Stolnika

• 87’

Tramezzani još mijenja; Jakoliš ulazi umjesto Umuta

• 82’

Fossati je zaradio žuti karton; 'požutio' je i Guera zbog namjernog igranja rukom

• 80’

Lijepa varka Todorovića, koji nakon okreta puca, ali malo preko gola

• 69’

i Pellumbi je izašao, baš kao i Postonjski, a ušli su Benko i Posavec

• 65’

Golman gostiju Horkaš, nakon jednog ispucavanja, legao je na teren i zatražio zamjenu, očito mu je stradao mišić; umjesto njega na teren je ušao Oliver Zelenika