FA PREMIER LIGA

[VIDEO/FOTO] Arsenal nastavio svoj put prema vrhu, Leicester je kapitulirao već u prvom poluvremenu, Ramsdale oduševio spektakularnom obranom!

30.10.2021 u 16:46

U prvoj utakmici 10. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je kao gost svladao Leicester City sa 2:0

Gosti iz Londona do velike prednosti koju su sačuvali do kraja stigli su na samom početku dvoboja. Prvi pogodak postigao je Gabriel (5) koji je bio najviši u skoku pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta, a drugi Smith Rowe (18) preciznim udarcem sa 15-ak metara.

Golman Arsenala Aaron Ramsdale oduševio je spektakularnom je obranom krajem prvog poluvremena kada je spasio svoju momčad pogotka. Video pogledajte OVDJE.

Arsenal je tako nastavio pozitivan rezultatski niz kojim je stigao do pete pozicije na ljestvici sa 17 bodova, koliko ima i četvrti West Ham United, dok je Leicester 10. sa 14 bodova.

• +2
Leicester - Arsenal 0:2, Engleska nogometna liga, 30.10.2021. Izvor: EPA / Autor: STEPHEN CHUNG

Vodi Chelsea sa 22 boda, jedan manje ima drugi Liverpool.