KAD ŠEF POLUDI

Ferguson nazvao igrače jeb.... idiotima

25.10.2011 u 11:00

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Menadžer Manchester Uniteda Alex Ferguson ne voli gubiti, a kada se to dogodi tada riga vatru po sucima ili vlastitim igračima. Sada su mu na meti bile zvijezde iz svlačionice

U gradskom derbiju City je na Old Traffordu ponizio United sa 6:1, a sramotan poraz nikako nije sjeo strategu crvenih vragova. Tako Daily Mail tvrdi da je Škot poludio, dobro se izvikao na glavne igrače te ih nazvao 'jeb…. idiotima'.

Ferguson je ponajviše bio ljut na Rija Ferdinanda i Patricea Evru koji nisu dobro organizirali momčad nakon što su ostali s deset igrača u polju.

Menadžer ManU-a često je znao svoj bijes usmjeriti na svoje izabranike, a najpoznatiji primjer je kada je prije desetak godina u svlačionici kopačkom u glavu pogodio Davida Beckhama nakon čega je umalo došlo do fizičkog obračuna.

Poraz koji je zabolio Fergusona

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji nagrade Besplatno i traje minutu · prognoze se mogu mijenjati do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr