serie a

Fenomenalni Piatek; u prve dvije utakmice za 'rossonere' poljski je napadač zabio tri gola

03.02.2019 u 22:57

U derbiju 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma i Milan su u Rimu na Olimpicu odigrali 1:1...

Milan je poveo u 26. minuti golom poljskog napadača Krzysztofa Piateka kojem je to već bio treći gol u prva dva nastupa u dresu 'rossonera', te ukupno 14-ti u talijanskom prvenstvu ove sezone.

Izjednačio je Nicolo Zaniolo u prvoj minuti nastavka. Domaćin je u nastavku bio bliže drugom golu, a najbolju priliku imao je Lorenzo Pellegrini koji je u 81. minuti pogodio vratnicu.

• +3
Serie A, Roma - Milan Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Ante Ćorić nije nastupio za Romu.

Za iznenađenje kola pobrinula se Bologna koja je na San Siru pobijedila Inter 1:0 produbivši krizu 'nerazzurra' koji su već tri kola bez pobjede, ali i postignutog gola.