ht prva liga

'Farmaceuti' se bolje snašli u nogometnoj uspavanki te stigli do druge pobjede

29.07.2017 u 21:26

U utakmici 3. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Slaven Belupo je kao gost svladao Inter u Zaprešiću 1:0

Nitko utakmicu Intera i Slaven Belupa neće dugo pamtiti. Nije to bila nikakva ljepotica, prije nogometna uspavanka u kojoj su malo više sreće imali i spretnosti pokazali gosti iz Koprivnice.

Prvu priliku na utakmici imao je domaćin tek u 29. minuti kad je Puljić dobro opalio, ali je gostujući golman Marković dobro reagirao. 'Farmaceuti' su u prvih 45 minuta dvaput zaprijetili preko Telushija.

U nastavku je Slaven Belupo stigao do vodstva. U 50. minuti zabio je Ivanovski nakon dobrog ubačaja Bouadle.

Autor: youtube

Inter je bio blizu izjednačenja u 72. minuti, Blažević je uspio prebaciti Markovića, ali 'farmaceute' je spasio Međimorec koji je loptu uspio izbiti s gol-crte.

Bila je to druga uzastopna pobjeda Slaven Belupa, te prvi ovosezonski poraz Intera.

Inter Zaprešić-Slaven Belupo0:1