MAXTV PRVA LIGA

'Farmaceuti' pronašli žrtvu i pobijedili nakon više od tri mjeseca posta

30.10.2016 u 07:47

Slaven Belupo posljednju je pobjedu u MAXtv Prvoj ligi ostvario još u 2. kolu, 23. srpnja protiv Cibalije. Sad su 'farmaceuti' napokon slavili, nakon 11 utakmica bez pobjede svladali su Istru 2:0

Prelomili su domaćini utakmicu već u prvih osam minuta! Prvi je gol Slaven Belupo zabio već u 2. minuti, strijelac glavom bio je Gordan Barić. Zanimljivo, bio je ovo drugi Barićev gol ove sezone, a prvi je zabio baš u posljednjoj pobjedi 'farmaceuta', krajem srpnja protiv Cibalije!

Samo šest minuta kasnije Slaven Belupo je zabio i drugi gol, dao ga je Brazilac Heber. Ispostavilo je kako je to i sve što se moglo vidjeti na utakmici - domaćin je uspio sačuvati rezultat jer gosti iz Pule baš i nisu konkretnije zaprijetili.

Slaven Belupo je sada na 6. mjestu prvenstvene ljestvice s 14 osvojenih bodova, dok je Istra na 8. mjestu s 11 bodova. Istra u posljednjih pet utakmica ima tri poraza i dva remija, a te su bodove uzimali jačim momčadima - Osijeku i Hajduku