VELIKA POBJEDA

Falcao načeo Arsenal, Subašić ga kontroverzno dotukao!

03.08.2014 u 19:17

Francuski Monaco pobijedio je Arsenal u posljednjem kolu Emirates Cupa zahvaljujući pogotku povratnika Radamela Falcaa u 36. minuti…

Bila je to tek druga utakmica sjajnog kolumbijskog napadača u posljednjih šest mjeseci koji se konačno opravio od teške ozljede koljena. U 36. minuti Falcao je došao na svoje i zabio glavom pokraj nemoćnog Szczesnyja.

Wenger je pokušao u ovom dvoboju s Giroudom i Alexisom, ali daleko je to bilo od igre dan prije u pobijedi 5:1 protiv Benfice. Hrvatski vratar na golu Monaca Danijel Subašić nije imao pretjerano mnogo posla, a u 81. minuti srušio je Akpoma prekršajem na rubu kaznenog prostora koji je sudac Martin Atkinson možda mogao i kazniti penalom, no izvadio ga je van. Naš je golman dobio žuti karton, ali bila je to jedina kazna za francuski klub koji je do kraja sačuvao svoju mrežu.

Ovaj rezultat išao je na ruku Valenciji koja je ranije pobijedila Benficu 3:1 te tako na kraju osvojila Emirates Cup.