UGRIZ, UDARANJE, NASILJE

Evo kako jedan potez utakmicu pretvara u ružan kaos!

30.05.2013 u 12:24

Utakmica 34. kola rumunjskog nogometnog prvenstva između Petrolula i Gaz Metana obilovala je nenogometnim nasilnim scenama. Tako je sudac podijelio čak 11 žutih i šest crvenih kartona, a susret je produljen za čak 15 minuta...

Pri vodstvu Gaz Metana 1-0 otprilike nakon 60 minuta igre njihov igrač Tha'er Al Bawab ostao je ležati na centru igrališta zbog očite ozljede. No, igrači Petrolula smatrali su da ovaj trati vrijeme, pa ga je jedan od njih počeo vući za nogu, što je uzrokovalo sukob.

Tada je vratar Petrolula Mircea Bornescu donio užasnu odluku i ugrizao Bawaba za ruku u stilu Luisa Suareza . No, za razliku od incidenta u kojem je glavni protagonist bio Suarez, Al Bawab nije ostao skrštenih ruku, već je šakom opalio vratara po glavi.

Bornescu je za griženje zaradio crveni karton i bio je jedan od dvojice igrača svoje momčadi koji su 'pocrvenjeli'. Kod Gaz Metana je između ostalih pocrvenio spomenuti Al Bawab.

Susret je završio podjelom bodova 1-1, a Petrolul je izjednačio u dugoj sudačkoj nadoknadi iz jedanaesterca.