HRVATSKA JE NA EURU

Evo kako je kapetan Domagoj Duvnjak vidio utakmicu sa Srbijom i kome se posebno zahvalio

15.04.2019 u 00:02

Hrvatski rukometaši su dva kola prije kraja osigurali nastup na završnom turniru Europskog prvenstva 2020. godine, zahvaljujući pobjedi nad Srbijom 27-23 (17-11) u dvoboju 4. kola skupine 2 kvalifikacija za EP, koji je odigran u nedjelju pred oko 7000 gledatelja u zadarskoj dvorani Krešimira Ćosića. Kapetan Domagoj Duvnjak dao je svoje viđenje...

'Prvo poluvrijeme odigrali smo fenomenalno. Počeli smo gubiti 2:0 i na kraju smo imali seriju od 17:9 u 27 minuta.U drugo poluvrijeme nismo dobro ušli i dobili smo par golova iz kontre. Približili su nam se na tri-četiri razlike, ali uz FIću na golu i uz ovakvu publiku mislim da smo zasluženo pobijedili', rekao je nakon utakmice Domagoj, a prenosi RTL.

Posebno je kapetan bio oduševljen publikom koja je ispunila Višnjik te priredila nezaboravnu atmosferu.

'Zahvalio bih se ovim putem publici. Mislim da je ovo za svakog poseban doživljaj, pogotovo za ove mlađe igrače koji su prvi put ovdje. Mislim da im jte to dodatni poticaj da još više rade jer ovo se ne događa često', zaključio je Duvnjak-

Nije naš kapetan propustio ni čestitiati Srbiji koja je pružila dobar otpor u dvije utakmice, no naglasio je da je najvažnije da smo se plasirali na Europsko prvenstvo.

• +10
Kvalifikacijska utakmica za Europsko prvenstvo 2020: Hrvatska - Srbija Izvor: Pixsell / Autor: Dino Stanin/PIXSELL