RASPUCAO SE

Evo kako je Kalinić iz penala donio pobjedu Fiorentini

29.10.2016 u 21:42

Nikola Kalinić, napadač Fiorentine i hrvatske nogometne reprezentacije, u sjajnoj je formi. U 10. kolu Serie A zabio je iz penala i donio Fiorentini pobjedu 1:0 na gostovanju kod Bologne

'Viole' su se izvukle iz teške rezultatske krize, a najveću zaslugu za to definitivno ima naš Nikola Kalinić. Zabio je Kale na posljednje četiriutakmice u svim natjecanjima čak šest golova, a Fiorentina se izvukla iz teške pozicije. U Serie A povezala je po dva remija i dvije pobjede, a za posljednje slavlje zaslužan je baš napadač hrvatske reprezentacije.

Fiorentina je na teškom gostovanju u Bologni kod istoimenog domaćina pobijedila 1:0. Jedini je gol zabio Kalinić, u 31. minuti iz penala. Bio mu je to četvrti gol u Serie A ove sezone. Odigrao je Kale cijelu utakmicu, a uz njega su svih 90 minuta na terenu u dresu Fiorentine odigrali i MilanBadelj te Hrvoje Milić