• L.K.
  • Zadnja izmjena 18.08.2022 22:38
  • Objavljeno 18.08.2022 u 18:57
Hajduk je odlično krenuo u utakmicu i poveli su već u drugoj minutu preko Biuka. Nažalost slavlje nije dugo trajalo jer su domaćini brzo preokrenuli utakmicu i zabili su čak četiri gola do kraja poluvremena. U nastavku ritam utakmice je pao i Valdasova momčad je to iskoristila u 85. minuti, kada nakon teškog prekršaja na Kaliniću je Fossati zabio iz jedanaesterca za konačnih 4:2.

VILLARREAL: Reina - De la Fuente, Cuenca, Mandi, Pedraza - Chukwueze, Coquelin, Morlanes, Baena - Gerard Moreno, Morales

HAJDUK: Kalinić – Borevković, Elez, Awaziem – Mikanović, Sahiti, Krovinović, Grgić, Melnjak – Livaja, Biuk

• +28
Villarreal - Hajduk (prva utakmica play-offa Konferencijske lige) Izvor: Cropix / Autor: Ante Cizmic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade

• 86’

Fossati je siguran s bijele točke i Bijeli smanjuju prednost na 4:2!

• 85’

Jedanaesterac za Hajduk nakon prekršaja na Kaliniću

• 83’

Kalinić se ozlijedo u duelu i morat će izaći iz igre, zamijenit će ga Atanasov

• 72’

Awaziem je dobio žuti karton

• 70’

Prva reakcija Dambrauskasa, Lovrencsics i Mlakar mijenjaju Mikanovića i Sahitija

• 61’

Čak četiri promjene radi Villarreal. Ulaze Lo Celso, Pau Torres, Parejo i Kiko, a izlaze Moreno, Pedraza, Morlanes i Mandi

• 54’

Baena je pucao izvan šesnaesterca i to je bio lagan posao za Kalinića

• 49’

Morales je opet bio u prilici, pucao je s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola