DIN - ZAD 5:0

Eurogolovi padali ko' na traci, hattrick Duje Čopa!

02.08.2014 u 21:03

S nekoliko sjajnih golova Dinamovih igrača, publika ima što vidjeti na Maksimiru

Dinamo - Zadar 5:0 (Čop 24', Ademi 28', Soudani 52', Čop 80', 89')

90'+3- utakmica je gotova! Suverena i uvjerljiva pobjeda Dinama uz nekoliko predivnih poteza
89'- GOLLLLLLLLLLL! I treći pogodak Duje Čopa. Drugi poslije odbijene lopte, nakon što je odlično pucao Čorić, ali pogodio stativu
87'- mladi Ćorić našao se u odličnoj prilici, ali puca preko gola
80'- GOLLLLLLLLLL! Još jedan predivan pogodak! Duje Čop pogađa iz slobodnjaka s 20-ak metara. Ravno u 90!
74'- sjajna prilika za Wilsona nakon pogreške Zadrove obrane, ali Portugalac promašuje loptu
70'- poprilično dobar udarc Wilsona iz velike daljine dobro brani Matković. U igru je ušao Goncalo umjesto Ademija
58'- dvostruka izmjena kod Dinama: izlaze Machado i Soudani, u igri su Ćorić i Wilson.
56'- prva prava prilika za Zadar. Nakon proigravanja Weitzera u 16-erca Dinama dolazi Ivančić, ali njegov udarac iskosa brani Ježina
52'- GOLLLLLLLL! Soudani zabija glavom nakon asistencije Pinta koji je sjajno prošao po desnoj strani
46'- počelo je drugo poluvrijeme...

45'- poluvrijeme je gotovo. Dinamo je igrao bolje i vodi zasluženo
40'- Dinamo više ne pritišće kao prvih pola sata. Zadar i dalje bez prave prilike
28'- GOLLLLLLLLLLL! Fantastičan pogodak; Ademijeva bomba s 25 metara neobranjiva je za Matkovića
24'- GOLLLLLLLLLLLL! Nakon što je nekoliko udarac obranio Matković, poentirao je Čop!
20'- povratna lopta Pivarića došla je do Andrijaševića, koji je pucao vrlo mlako s kakvih desetak metara
15'- Pjaca je fino prodro s lijeve strane, ali ispred Andrijaševića u sredini našao se Šimurina i tako spasio siguran gol
13'- odlična prilika za Dinamo; slobodan udarac s ruba 16-erca Machado šalje preko gola
10'- Dinamo ima vidnu i značajnu inicijativu i posjed, ali modri još nisu stvorili pravu opasnost pred vratima Matkovića
0'- utakmica je počela...

Dinamo: Ježina, Pinto, Sigali, Šimunović, Pivarić, Ademi, Machado, Andrijašević, Soudani, Čop, Pjaca.
Zadar: Matković, ikić, Šimurina, Sarić, Bilaver,Muić, Ješe, witzer, Pešić, Viduka, Ivančić.