ARSENAL JEDVA

Džeko prvim golom spasio svoj City

30.01.2011 u 19:27

Nogometaši Arsenala prošli su u osminu finala engleskog FA Kupa, dok se Manchester City spasio ispadanja od trećeligaša Notts Countya, dok će Manchester City prolaz morati tražiti u novoj utakmici

Arsenal je kod kuće ugostio trećeligaša Huddersfield Town, kojeg su uspjeli izbaciti tek pogotkom Cesca Fabregasa iz kaznenog udarca šest minuta prije kraja za konačnih 2:1. Arsenal je poveo autozgoditkom Clarkea (23), a potom su ostali bez isključenoga Squillacia (42). Trećeligaš je uspio poravnati na 1:1 preko Leea (68), no 'topnici' su i s igračem manje ipak došli do prolaza.

Trećeligaš Notts County, kojeg vodi bivši igrač Manchester Uniteda Paul Ince, vodio je protiv Manchester Citya sve do 82. minute, kada je Edin Džeko spasio City i osigurao novu utakmicu.

Stoke City je pogotkom Hutha u 81. minuti izbacio u gostima Wolverhampton, za koji je Milijaš u sudačkoj nadoknadi promašio penal. West Ham United je prošao pobjedom kod kuće protiv Nottingham Foresta od 3:2.