REAL U FINALU!

Dvaput Ramos i Ronaldo za potpunu sramotu Bayerna!

29.04.2014 u 23:07

Nakon prvog poluvremena Real Madrid vodi 3:0... do kraja, još je jednom pogodio Ronaldo. Bayernu ostaje tuga i sramota, Realu put u Lisabon

Bayern - Real Madrid 0:4 (Ramos 16', 20', Ronaldo 34', 89')

90'+2- utakmica je gotova... Potop Bayerna, slavlje Reala!
89'- GOLLLLLLLLLLLLLL! Udarac Ronalda prolazi ispod živog zida i zadaje konačni, sramotni udarac
78'- odličan udarac Tonija Kroosa s 20 metara, ali malo iznad vratnice
76'- Robben proigrao Gotzea, a ovaj s kakvih sedam-osam metara iz kosa puca tek malo iznad grede
70'- još jedna akcije Riberyja s lijeve strane, ali njegov ubačaj čisti obrana Reala
64'- Kroos je isprobao udarac s oko 30 metara, ali bio je to lagan zadatak za Realova golmana
60'- Ribery pobjegao po desnoj strani, ali njegov udarac brani Casillas
57'- odličan udarac Robbena s dvadesetak metara, ali tik pored desne vratnice
53'- prodor Lahma, udarac Alabe, ali Ramos je to blokirao
51'- drugo poluvrijeme ne donosi ništa novog. Bayern i dalje sterilan...
46'- počelo je drugo poluvrijeme... kreće nemoguća misija za Bayern. Mandžukić ostao u svlačionici, Martinez u igri

45'+2- završeno je prvo poluvrijeme. Tuga i jad Bayerna, rapsodija Real Madrida...
41'- nakon duge akcije i gužve, Alaba puca s ruba 16-erca, ali lopta je odbijena u korner
38'- žuti karton Xabi Alonsa - ne može igrati finale...
37'- Neuer ponovo mora spašavati kontru te izlazi sa svojih vratiju, a odbijenu loptu umalo posprema Ronaldo

34'- GOLLLLLLLLLLLLLL! Ronaldo pogađa nakon asistencije Balea. Savršena kontra Real Madrida - rekord Lea Messija srušio Ronaldo sa svojim 15. ovogodišnjim golom
27'- Ronaldo u kontri ali njegov udarac malo izvan 16-erca prolazi pokraj desne vratnice
25'- prodor Lahma i pokušaj Riberyja, ali odlazi pored gola

20'- još jedan ubačaj, ovoga puta Di Maria... GOLLLLLLLLLLLLLL! Opet Ramos - ovoga puta loptu proslijedio Pepe

15'- fina kontra Reala, ali Dante je reagirao ispred Benzeme u posljednji trenutak. Samo korner... Ali - GOLLLLLLLLLLLLLLLLL! Sergio Ramos poentirao nakon kornera Luke Modrića!
12'- nakon što Boateng nije dobro očistio situaciju pred svojim golom, Di Maria puca s ruba 16-erca ali preko vratiju
9'- kakva prilika za Garetha Balea! Pucao je s 30 metara, mreža je bila prazna jer je Neuer izašao i igrao glavom, ali Velšanin dobrano promašuje vrata
8'- Robben bio u dobroj situaciji s desne strane, ali išao na dribling i faulirao Coentraa
5'- utakmica je počela živo, ali bez većih opasnosti po bilo koji gol
0'- utakmica je počela; u momčadi domaćina u napadu je Mario Mandžukić, kod gostiju u veznom redu Luka Modrić

Nadamo se velikom spektaklu Lige prvaka, kojeg možete pratiti na MAXtv-u, u programu Arenasport televizije.

Bayern: Neuer, Dante, Boateng, Lahm, Müller, Alaba, Schweinsteiger, Kroos, Ribéry, Robben, Mandžukić.
Real Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrão, Alonso, Carvajal, Modrić, Di María, Ronaldo, Benzema, Bale.

I jedan i drugi trener preko vikenda su odmarali dobar dio prvotimaca tako da ne bi smjelo biti problema s umorom. Bayernu i dalje nedostaje Thiago, dok su se nakon manjih ozljeda u momčad Reala vratili Pepe, Bale i Benzema.