POBJEDA MALAGE

Duje Čop opet zabio; hoće li ga izbornik Čačič pozvati?

15.05.2016 u 15:12

Malaga je u utakmici zadnjeg 38. kola španjolskog prvenstva pobijedila Las Palmas sa 4:1, a u vodstvo ju je u 26. minuti doveo hrvatski napadač Duje Čop nakon što je efektno pogodio glavom gornji desni dio gola

Las Palmas je izjednačio pogotkom Willaina Josea u 31. minuti, ali onda Charles u sudačkoj nadoknadi na kraju prvog poluvremena povećava prednost Malage pogotkom s bijele točke. Atsu u 84. minuti zabija za 3-1, a Charles svoj drugi pogodak na utaimici za konačan rezultata od 4-1 postiže dvije minute kasnije.

Čop je igrao do 77. minute kada ga je zamijenio Duda. Ovo je sedmi gol ove sezone za hrvatskog napadača.

Nema sumnje kako se Čop još uvijek s pravom nada kako će se naći na popisu igrača koji će tijekom priprema pokušati izboriti za dres na Euru. Zabijati u snažnoj španjolskoj ligi definitivno nije lako...

U našoj anketi (ISPOD ČLANKA) možete dati svoj:
Napadač Duje Čop u dresu španjolske Malage igra sve bolje. Je li zaslužio poziv izbornika Ante Čačića za Euro 2016?