SPRETNO ZABIO

Duje Čop junak okršaja na Mestalli: Produžio nadu u opstanak!

11.03.2017 u 15:38

U 27. kolu nogometnog prvenstva Španjolske Sporting iz Gijona, koji se bori za opstanak, je u subotu u gostima kod Valencije odigrao 1-1, a strijelac za Sporting bio je hrvatski napadač Duje Čop.

Čop je zabio u 60. minuti za vodstvo Sportinga, a iz igre je izašao u 77. minuti. Ove sezone hrvatski napadač upisao je 8 golova i 2 asistencije te tako si vjerojatno priskrbio novi poziv izbornika Čačića.

Izjednačenje Valenciji donio je Munir El Haddadi (85). Treba reći i da Valencia nije iskoristila penal, udarac Pareja u 55. minuti obranio je vratar Sportinga.

Na ljestvici Primere Valencia je i dalje nisko na 13. mjestu, a Sporting je ostao u opasnoj zoni, no osvojeni bod produžio je nadu u opstanak...