GALATASARAY SLAVI

Drogba dva puta zabio hrvatskom vrataru Iveši

19.04.2013 u 21:15

Nogometaši Galatasarayja pobijedili su u ogledu 30. kola turske Süper Lig Elazigspor na svom terenu s 3-1. Dvostruki je strijelac bio Didier Drogba...

Time je Galatasaray, i inače aktualni prvak Turske, povećao prednost u odnosu na Fenerbahçe na sedam bodova, s tim da ima i utakmicu više od najbližeg pratitelja.

Niti hrvatski golman Vanja Iveša, na vratima Elazigspora, nije uspio zaustaviti 35-godišnjeg Drogbu koji je danas došao do četvrtog i petog prvenstvenog pogotka. Inače, Ivešu je načeo Burak Yilmaz već u 2. minuti, a u 20. i 25. je Drogba pogađao suparničku mrežu.

Jedini je strijelac za Elazigspor bio Gürler u 22. minuti, a Iveša je s nekoliko intervencija spasio goste i od većeg poraza. Hrvatski nogometaš Hrvoje Spahija je cijeli ogled odsjedio na gostujućoj klupi.