Argentina je hrabro krenula u utakmicu i to su okrunili golovima Messija (23') i Di Marie (36'). Mbappe je u 4 minute zabio dva gola i odveo je utakmicu u produžetke. U produžetku Messi je 109. minuti zabio za 3:2, ali Mbappe je u 118. iz penala zabio za 3:3. Nakon ruleta penala Argentina je osvojila Svjetsko prvenstvo!

ARGENTINA: E. Martinez - Molina, Romero, Otamendi, Acuna - Di Maria, De Paul, Fernandez, Mac Allister - Messi, Alvarez

FRANCUSKA: Lloris - Kounde, Varane, Upamecano, T. Hernandez - Griezmann, Tchouameni, Rabiot - Dembele, Giroud, Mbappe

• +63
Argentina - Francuska, SP u nogometu 2022., finale, 18.12.2022. Izvor: EPA / Autor: TOLGA BOZOGLU
  • 121’

GOOOOL!! Monitel je zabio i Argentina je osvojila Svjetsko prvenstvo!

• 121’

GOOOO!! Kolo Muani je zabio za 3:2!

• 121’

GOOOL!! Paredes je zabio za 3:1

• 121’

Tchouameni je isto promašio, Argentina je pred ispadanjem!

• 121’

Dybala siguran za 2:1!

• 121’

Coman je promašio jedanaesterac!

• 121’

GOOOOOL!! Messi je zabio za 1:1

• 121’

Mbappe je siguran i Francuska vodi 1:0!

• 120’

Kraj produžetka, slijede jedanaesterci

• 119’

Kakva utakmica! Prilike na obje strane, sada je Kolo Muani izašao sam pred golmana, ali Lloris je fantastično obranio udarac