gostima dva crvena kartona

Domagoj Vida svojim golom potencirao preokret Bešiktaša i veliki skok na tablici

27.12.2019 u 20:37

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije i turskog Bešiktaša, Domagoj Vida, bio je strijelac izjednačujućeg gola u ogledu protiv Genclerbirligija, a nakon kojeg su domaćini i stigli do pobjede 4:1

Dvoboje Bešitaša i Genclerbirligija otovoreno je 17. kolo turske Super lige, a domaćini su pobijedili 4:1.

Gosti su poveli golom Aytea u 23. minuti. No, nepotrebna nervoza koštala ih je dva crvena kartona, te su od 36. minute igrali s devetoricom.

Brojčana nadmoć domaćinima je donijela rezultat u drugom poluvremenu, a strijelac za izjednačenje bio je naš Domagoj Vida. Naravno, i ovog je puta pogodak zabio glavom nakon prekida.

Uslijedio je potom i potpuni preokret Bešiktaša, a zabijali su N'Koudou (60'), Özyakup (74') i Hutchinson (90'+1). S time da je Hutchinson bio asisten i kod Vidinog i kod Özyakupovog gola.

Domagoju Vidi ovo je treći pogodak u turskom prvenstvu ove sezone, a Bešiktaš je s ova tri boda napravio i veliki skok na tablici turskog prvenstva. Uoči ovog kola bio je šesti, a trenutno se nalazi na trećem mjestu, s istim brojem bodova kao i drugoplasirani Istanbul Basaksehir.

Božić i Novu godinu čitateljima tportala čestitaju Toni Cetinski, Bruno Petković, Goran Grgić, Peđa Grbin…