MAXtv 1. HNL, 25. kolo, NK Slaven Belupo - GNK Dinamo

Izvor: Pixsell / Autor: Marijan Susenj/PIXSELL

Dva puta Čop i Brozović prvi su krvnici Slaven Belupa, dok Dinamo nemilice postiže golove u Koprivnici

Slaven Belupo - Dinamo 1:6 (Melnjak; Brozović (2), Čop (3), Šimunović)

90'- završila je utakmica u Koprivnici
89'- gool za Dinamo! Čop škaricama za 6:1

86'- krasan udarac Fernandesa, ali loptu zaustavlja greda
83'- ulazimo u završnicu utakmice. Dinamo i dalje dominira u Koprivnici
77'- situacija na terenu se poprilično primirila, dobro se čuju BBB, koji se zabavljaju s već uobičajenim repertoarom
72'- posljednja zamjena u momčadi Dinama; u igru ušao mladi Domagoj Pavičić umjesto Antolića
64'- ne jedan, nego dva igrača Belupa promašili 'cijeli nogomet', a prilika je bila i više nego dobra
60'- Fernandes tuče vrlo opasno s ruba 16-erca, ali brani Pelin
59'- kod Dinama izlaze Halilović i Šimunoivć, ulaze Soudani i Capan
56'- u redovima Slavena izlaze Crepulja i Delić, ušli su Matoš i Brlek

55'- GOLLLLLLLLLLLLLLL! U koprodukciji Fernandesa i Pivarića u priliku dolazi Čop, koji poentira naoko čudnim udarcem

52'- GOLLLLLLLLLLLLL! Još jedan pogodak Brozovića! Fino je dočekao ubačaj Fernandesa te poentirao glavom s kakvih desetak metara
50'- još jedna prijetnja domaćina. Ovoga puta Melnjak tuče s ruba 16-erca, ali dobro je postavljen Ježina
48'- Mario Gregurina oprobao udarac s ruba šesnaesterca. Izgledalo je opasno, ali bilo je blokirano
46'- počelo je drugo poluvrijeme. Nema promjena u sastavima.

45'- prvo poluvrijeme završava... prava golijada u Koprivnici, bez da gledamo utakmicu s pregrštom prilika
42'- korneri su danas veliki problem za Belupo. Sada s deset metara tuče Ademi, ali je udarac blokiran

39'- GOLLLLLLLL! Slobodnjak izveo Halilović, loptu proslijedio Šimunić, a poentirao Šimunović. Dinamo vodi 3:1!

34'- GOLLLLLLLLLLLLL! Dario Melnjak nakon velike pogreške Pinta pogađa s lijeve strane odmjerenim udarcem u malu mrežicu

31'- GOLLLLLLLLLLL! Duje Čop pogađa iz jedanaesterca. Pelin je bio u pravom kutu, ali lopta je odmigoljila u mrežu. Enes Novinić krivac je za nastrožu kaznu jer je u leđu gurnuo Ademija nakon kornera Dinama s desne strane
29'- predivan udarac preko glave Duje Čopa ispod same grede čupa Pelin
25'- udarac Antolića mijenja smjer, a Pelin brani krajnjim naporom
20'- fino je po desnom krilu prošao Rak, ali Gregurina ne pogađa glavom s šest metara
17'- odlična dubinska lopta Halilovića na Fernandesa, ali Čileanca je izdao prvi dodir s loptom

15'- GOLLLLLLLL! Marcelo Brozović pogodio nakon kornera! Uigrana akcija i pogodak Dinamovog veznjaka
14'- Pinto dobro bježi po desnoj strani, Čop malo prekratak u sredini
9'- prvi oštriji prekrašaj na utakmici. Oko sredine terena Purić srušio Fernandesa
8'- Dinamo ima inicijativu, ali ne prolaze pokušaji njegovih igrača. Prvo zaustavljen Čop, a onda Melnjak zaustavlja Pinta
3'- simpatični crni labrador na terenu! Josip Pivarić, zajedno s Ivom Pintom, ispratili su crnog ljepotana s travnjaka.
0'- utakmica je počela. Domaći je Slaven u plavim, Dinamo u zlatnim dresovima.

U prvu se postavu Dinama vratio Ivo Pinto, dok i dalje nema Soudanija. Taravela, kako je poznato, neće biti do kraja sezone.

Slaven Belupo: Pelin, Melnjak, Grgić, Edison, Crepulja, Delić, Purić, Fuštar, Gregurina, Rak, Novinić.

Dinamo: Ježina, Šimunović, Šimunić, Pivarić, Ivo Pinto, Ademi, Antolić, Junior Fernandes, Brozović, Halilović, Čop.