'USPAVANI' POČETAK

Dinamo umalo popravio osobni rekord

04.10.2012 u 11:19

Hrvatski prvak u Kijevu kapitulirao je već u trećoj minuti, ali to ipak nije bio najbrži gol koji je primio u Ligi prvaka

U trećoj minuti utakmice Vukojević je nabacio, a Gusjev glavom probio Kelavu. Na semaforu je bila tek treća minuta, ali Dinamov osobni rekord u elitnom natjecanju nije nadmašen.

Naime, u svoje prijašnje tri sezone Lige prvaka hrvatski predstavnik je protiv madridskog Reala primio pogodak još ranije. Točnije, u 85. sekundi njihovog dvoboja na Santiago Bernabeu prošle godine.

Tada je Dinamo stradao sa 6:2, a seriju golova u mreži Kelave je otvorio francuski napadač Karim Benzema.

Inače, spomenimo kako je najbrži pogodak u Ligi prvaka zabio Roy Makaay koji je u dresu Bayerna u ožujku 2007. pogodio protiv Reala za 10,12 sekundi.