Prvu utakmicu 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige u Kranjčevićevoj igrali su Lokomotiva i Dinamo, a domaćin je slavio 3:1

LOKOMOTIVA: Hendija, Karačić, Burić, Kolinger, Musa, Šunjić, Barić, Knežević, Kastrati, Radonjić, Krstanović

DINAMO: Livaković - Rrahmani, Benković, Stojanović, Ademi, Lecjaks, Doumbia, Hajrović, Fiolić, Gavranović, Soudani

• +22
Lokomotiva - Dinamo, 34. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Pixsell / Autor: Dalibor Urukalovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj

• 90’

GOOOL Šunjić u sudačkoj nadoknadi, Kastrati je obavio većinu posla

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 90’

Gavranoviću su s noge skinuli zicer, prava drama

• 84’

Hendija je obranio udarac Hajrovića

• 80’

Usamljeni Budimir preko gola, nova neiskorištena šansa za Dinamo

• 78’

Soudani je zatresao gredu, igrači Lokomotive sve više stoje, kao da su ostali bez snage

• 76’

Hendija je obranio novu priliku Soudaniju i to nogom

• 73’

Musa s lijeva iskosa s desetak metara, sjajno je obranio Livaković

• 66’

GOOOL Soudani iz penala. Čudnog penala, naime, nakon kornera Budimir je pucao glavom preko gola, ali je sekundu kasnije primio udarac Hendije u glavu, a sudac pokazao na bijelu točku. Neshvatljiv potez vratara Lokosa