HT Prva liga - 11. kolo

Dinamo u dvije minute 'riješio' Istru i na najbolji način najavio okršaj u Trnavi

20.10.2018 u 19:28

Nogometaši Dinama gubili su od Istre 1:0, ali nakon samo jedne minute stigli su do izjednačenja. U nastavku su pak u razmaku od dvije minute riješili pitanje pobjednika. N akraju su 'modri' slavili 4:1

Pred Dinamom je važan tjedan, u kojem će igrati i jednu, možda i povijesnu utakmicu. Protiv Spartaka iz Trnave, u sklopu trećeg kola Europske lige, u kojoj, ako pobjede, mogu praktički osigurati 'europsko proljeće'.

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 11.kolo, NK Istra 1961 - GNK Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL

I zato im je gostovanje u Puli bilo itekako važno jer na takve se ispite uvijek lakše putuje u pozitivnoj atmosferi.

međutim, za Dinamo u Puli nije počelo najbolje. Jer već u sedmoj minuti Fuentes je zabio za vodstvo domaćih, kojima su pak bodovi neophodni za bjeg s dna tablice.

Izvor: Društvene mreže

Ipak, da je Bjeličina momčad maksimalno koncentirana i na ovim tzv. 'malim utakmicama', bilo je jasno odmah jer već u prvoj akciji, preko Petkovića, 'modri' su stigli do izjendačenja.

U nastavku je Dinamo u 65. i 66. minuti preko Gavranovića i Ademija zabio dva gola te riješio pitanje pobjednika.

Trudili su se domaćini ublažiti poraz, ali onda ih je u samoj završnici još jednom matirao Mario Budimir za konačnih Istra - Dinamo 1:4.