SUDAR U STANOVIMA

Dinamo slavio kod Zadra

05.04.2014 u 20:48

U subotnjoj utakmici 29. Kola MAXtv Prve lige u večernjem terminu sastaju se Zadar i Dinamo, a tekstualni prijenos pratite na tportalu

Dinamo: Ježina - Pinto, Šimunović, Šimunić, Pivarić - Ademi, Brozović, Antolić - Soudani, Fernandes, Čop

Zadar: Matković - Ikić, Jerbić, Neretljak - Sarić, Banović, Oršulić, Surać, Hrgović - Blažević, Ivančić

Zadar – Dinamo
1:2

90' - KRAJ UTAKMICE
87' - Hrgovićev slobodnjak s 25 metara završio je pored lijeve Ježinine vratnice
85' - Weitzer je zbrisao obrani Dinama i zatresao vratnicu
80' - novo oštro ubacivanje s lijeve strane, apadači domaćina su bili za malo prekratki, Dinamo opasno živi
71' - 1: 2 - GOOOOL - Weitzer je prošao po lijevoj strani, oštro ubacio nisku loptu, a Tadić je gurnuo s par metara u Dinamovu mrežu
65' - 'modri' kontroliraju utakmicu i sgurno čuvaju prednost
59' - prekid u Stanovima, na teren je bačeno nekoliko baklji
51' - u posljednji trenutak je jedan od Zadrovih braniča uklizavanjem zaustavio Pavičića
50' - izgleda da je Zadar u nastavak ušao ofenzivnije
46' - početak drugog dijela

45' - kraj prvog poluvremena
38' - 0:2 - GOOOOL - Čop se poigrao s obranom Zadra i zabio s desna iskosa

35' - Pinot se sjurio s desne strane, opalio, ali preko gola
32' - napokon je i Zadar pokazao zube, Ivančić je opalio, a lopta je završila na gredi
25' - velika prilika za Dinamo, 'modri' su na 30 metara od gola oduzeli loptu Soudani je proigrao Čopa kojem udarac brani Matković
16' - dobar tempo, na obje strane igrači su rastrčani, ali jednima i drugima nedostaje završni pas
10' - nakon primljenog pogotka Zadar je nekako uspio uspostaviti ravnotežu, ali nema nikakvih opasnosti za goste
4' - 0:1 - GOOOOL - Fernandes je snažno opalio sa 18 metara i zabio kroz Zadrovog golmana

- minuta šutnje za Hrvoja Ćustića, Zadrovog nogometaša koji je prije šest godina na utakmici smrtno stradao u Stanovima

--------------------------------------------------------------------

'Čeka nas utakmica protiv momčadi koja je osigurala, mogu to tako reći, svoj status za ovu sezonu i često pokazao da može biti vrlo opasan i neugodan. Posebno ako znamo tradiciju koju Dinamo ima na teškom terenu u Zadru', rekao je trener 'modri' Zoran Mamići dodao:

'Od samog početka utakmice ćemo krenuti po pobjedu, nametnuti našu igru i siguran sam da ćemo biti na visokom nivou što će nam donijeti pravi rezultat.'