U posljednjoj utakmici 15. kola HT Prve lige nogometaši Dinama pobijedili su Slaven Belupo zahvaljujući pogotku Amera Gojaka u 89. minuti te tako povećali svoju prednost ispred Osijeka na velikih deset bodova...

Sastav Slavena: Marković, Međimorec, Vidović, Goda, Bouadla, Purić, Katić, Ivanovski, Musa, Trebotić, Bogojević

Sastav Dinama: Livaković, Sosa, Benković, Rrahmani, Sigali, Moro, Antolić, Doumbia, Olmo, Soudani, Henriquez

HT Prva liga, 15. kolo:

Slaven – Dinamo 0:1 (Gojak 89)

• +3
HT Prva liga, 15. kolo: Slaven - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj u Koprivnici, Dinamu važna pobjeda

• 89’

GOOOOOL za Dinamo! Doumbia je ubacio za Amera Gojaka koji glavom rješava utakmicu

• 79’

Treća odlična prilika Olma, ali njegov udarac unutar 16-erca završava u bloku

• 72’

Ulazi Armin Hodžić umjesto Angela Henriqueza koji je svoje dvije šanse propustio

• 63’

Henriquez! Najbolja šansa na utakmici, ostao je Čileanac sam pred Markovićem, ali nije pogodio okvir gola