Dinamo se s pobjedom oprostio od Europe. Modri su odigrali odličnu utakmicu ali nažalost falio im je jedan pogodak za prolaz. Nakon prvo poluvremena bez prilika, Dinamo je poveo u nastavku golom Oršića u 65. minuti. Pred kraj utakmice momčad iz Zagreba je pritiskala ali nisu uspjeli zabiti drugi gol. Kopićeva momčad može uzdignute glave se vratiti obavezama u HNL-u

DINAMO: Livaković – Theophile, Šutalo, Franjić – Ristovski, Tolić, Mišić, Gojak, Štefulj – Petković, Oršić

SEVILLA: Bono – Montiel, Kounda, Diego Carlos, Acuna – Rakitić, Fernando, Gomez – Corona, Rafa Mir, Ocampo

• +53
NK Dinamo - FC Sevilla, Europska liga, 24.2.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • +11
NK Dinamo - FC Sevilla, navijači na Maksimiru, 24.2.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Maksimiru

• 90’

Delaney je zaradio drugi žuti odnosno crveni karton!

• 90’

Oršić je u svome stilu pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola

• 87’

Bulat je pucao s dvadesetak metara i lopta je otišla daleko preko gola

• 80’

Promjena kod Seville, Mir je izašao, a ušao En-Nesyri

• 80’

Rafa Mir se sjuro u šesnaesterac ali pucao je daleko preko gola

• 76’

Opet Dinamo! Špikić je ubacio, Menalo šutirao ali spreman je bio Bono

• 75’

Skoro gol za Modre! Špikić je ubacio u šesnaesterac i Bočkaj je odlično pucao ali golman je obranio i bit će korner za Dinamo