Dinamo u posljednjoj utakmici 8. kola Hrvatski Telekom Prve lige na Maksimiru pobijedio posljednju momčad lige Rudeš 3:2. Gosti su u samoj završnici zaprijetili i dvaput zabili, ali za preokret nisu imali snage

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks - Antolić, Gojak - Moro, Fiolić, Olmo - Henriquez

RUDEŠ: Čondrić - Muić, Mesarić, Borevković - Ivančić, Vuco, Segado, Pavić - Havojić, Entrena - Rivas

• +15
Dinamo Rudeš 3:2 Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Utakmica Dinama i Rudeša završila je. 'Modri' su ipak nekako uspjeli slomiti goste i pobijediti 3:2

• 89’

GOOOOOOOOL! Za Rudeš zabija Budimir! Do kraja će biti zanimljivo

• 84’

GOOOL! Soudani zabija za 3:1 vodstvo Dinama! Čini se kako će 'modri' ipak osigurati mirnu završnicu

• 81’

GOOOOOL! Rudeš je zabio na Maksimiru! Strijelac je Lulić

• 74’

Prilika za Henriqueza koji nažalost nije iskoristio dobro ubacivanje Stojanovića. Henriquezov je šut 'zapeo' u 'šumi' nogu...

• 64’

Fiolić je napravio najveći dio posla, probio se po lijevoj strani, a potom proigrao Soudanija. Alžirac je s nekih 18 merata plasirao loptu koja odlazi malo pored gola Rudeša

• 59’

GOOOOOOOL! Za 2:0 zabija Benković! Sjajno je skočio nakon kornera i glavom zakucao loptu iza Čondrića

• 56’

Gojak izlazi iz igre, a na terenu je Soudani. Možda Alžirac unese malo više živosti u igru Dinama

• 53’

Dinamo je ponovno pritisnuo, sada je Olmo dobro pucao, ali tek u - vratnicu. Rudeš u ovim trenucima opasno živi. Gol visi u zraku