• L.K.
  • Zadnja izmjena 25.04.2022 00:26
  • Objavljeno 24.04.2022 u 18:17
Dinamo je odlično krenuo u utakmicu i prvo poluvrijeme su stvorili mnoge odlične šanse, ali raspoloženi Kotarski i malo sreće je falilo da lopta uđe u mrežu. U drugom poluvremenu se Gorica bolje branila i vjetar je otežavao igru, ali svejedno kapetan Ademi je pred kraj utakmice zabio bitan pogodak i približio Dinamo novom naslovu

GORICA: Kotarski - Muhammed, Steenvoorden, Šimunović, Jovičić, Fruk - Pršir, Babec, Kalik - Atiemwen, Cruz

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Šutalo, Bočkaj - Mišić, Ademi - Emreli, Ivanušec, Oršić - Andrić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
  • +21
Gorica - Dinamo; HT Prva liga, 24.4.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Slavko Midzor/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85’

GOOOOOOOOL!!!Tolić je proigrao Ademija koji je izašao sam pred Kotarskog i uz malo sreće zabio krucijalan pogodak!

• 84’

Kakva prilika za Dinamo! Bočkaj je na drugoj stativi našao Oršića ali Kotarski još jednom spektakularno brani

• 76’

Čačić radi još jednu zamjenu, Tolić je ušao umjesto Emrelija

• 76’

Pršir je napravio prekršaj na Mišići i dobio je žuti karton

• 71’

Zamjena i kod Dinama, Petković je ušao umjesto Andrića

• 71’

Još jedna u nizu obrana Kotarskog! Oršić je odlično pucao s ruba šesnaesterca, ali golman Gorice je još jednom siguran