Dinamo je odigrao odličnu utakmicu u Londonu. 'Modri' su otvorili utakmicu sa spektakularnim golom Oršića u 4. minuti, imali su još u prvom poluvremenu par izvrsnih prilika i mogli su otići na odmor s većom prednošću. U drugom poluvremenu Kopićeva momčad je nastavila u isto ritmu, West Ham praktički cijelu utakmicu nije stvorio ozbiljniju šansu i Dinamo je došao do velike i zaslužene pobijede i što je najbitnije još jednom su prošli u nokaut fazu Europske lige

West Ham: Areola - Langelo, Alese, Baptiste, Ahsby - Fornals, Kral, Noble - Vlašić, Perkins, Jarmolenko

Dinamo: Livaković - Perić, Theophile-Catherine, Šutalo - Štefulj, Gojak, Ademi, Ristovski - Oršić, Andrić, Ivanušec

• +42
West Ham United - Dinamo, 6. kolo Europske lige, 2021/22. Izvor: EPA / Autor: ANDY RAIN
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati u Londonu

• 86’

Benrahma je pucao iz slobodnog udarca, ali Livaković je siguran i bit će lopta za Dinamo

• 85’

Mišić je dobio žuti karton

• 80’

Još jedna zamjena kod 'Modrih', Dilaver je ušao umjesto Štefulja

• 77’

Kopić polagano zatvara utakmicu, Dinamo čuva rezultat i ne ulazi u preveliki rizik

• 71’

Kopić radi još jednu zamjenu, Bulat je ušao umjesto Ademija

• 65’

Dvostruka zamjena kod Dinama, Jurić i Mišić su ušli umjesto Andrića i Oršića

• 64’

Vlašić je pucao s ruba šesnaesterca i obrana je dobro reagirala i blokirala udarac

• 59’

Ivanušec je dodao Oršiću koji je još jednom odlično pucao, ali Areola je dobro reagirao i obranio udarac