Dinamo je uz malo problema ipak uspio pobijediti Istru. U prvom poluvremenu prvo je Dinamo poveo golom Oršića u 30. minuti, ali se onda Istra vratila u utakmicu golom Miškovića u zadnjim sekundama poluvremena. U nastavku je Dinamo kontrolirao cijelu utakmicu i golom Oršića iz penala su Modri došli do zaslužena tri boda

ISTRA 1961: Lučić, Hujber, Caceres, Perera, Da Silva, Mlinar, Galilea, Perković, Lisica, Mišković, Beljo

DINAMO: Livaković, Šutalo, Theophile-Catherine, Franjić, Ristovski, Mišić, Ademi, Bočkaj, Ivanušec, Andrić, Oršić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel
Izvor: Licencirane fotografije
  • +6
HT Prva liga: Istra 1961 - Dinamo, 6.2.2022. Izvor: Pixsell / Autor: Srecko Niketic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 83’

Oršić je odigrao povratnu loptu za Ademija, koji je pucao malo preko gola i bit će lopta za Istru

• 79’

Nakon asistenicje VAR-a ipak neće biti ništa od jedanaesterca, Petković je dobio žuti karton za simuliranje

• 78’

Još jedan kazneni udarac za Dinamo! Silva je napravio prekršaj na Petkoviću i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 73’

Petković je probao pucati s ruba šesnaesterca ali obrana je dobro reagirala i blokirala udarac

• 65’

Caseres je napravio prekršaj i dobio je drugi žuti karton odnosno crveni!

• 55’

GOOOOL!! Oršić je siguran s jedanaest metara i Dinamo vodi 2:1!

• 54’

Kazneni udarac za Dinamo, Perković je napravio prekršaj na Andriću i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 50’

Oršić je pucao iz slobodnog udarca, ali Lučić je dobro reagirao i obranio udarac